twój pocałunek 4 wpisy dla sprawdzanej frazy

Wiersze

 • Zawód
  Maria Pawlikowska-Jasnorzewska
  Wieczność woła daremnie o jeden twój pocałunek! Nieśmiertelnie płacze we mnie zawiedziony, nieśmiertelny gatunek......

Życzenia

 • Na spowolnienie tempa picia:

  Iwan Iwanowicz znalazł na drodze żabę. A że były już przymrozki, żal mu się zrobiło płaza, więc wsadził żabę do kieszeni. W domu ściąga kufaje, a tu coś mu się rusza w kieszeni... Patrzy: żaba.
  Wyjął ją z kieszeni i rzucił w kąt. Położył się do łóżka. Ale żal mu się zrobiło płaza - wziął ja do łóżka. Żaba na łóżku prosi:
  - Iwanie Iwanowiczu, pocałujta mnie.
  - Daj spokój, spać mi się chce.
  - Iwanie Iwanowiczu, jestem zaklętą królewną. Pocałuj mnie.
  - Cicho tam!
  - Pocałuj mnie, twój pocałunek może mnie odczarować..
  - A niech tam, ale tylko raz...
  I nagle żaba zamieniła się w piękną, nagą dziewczynę.
  W tym momencie do domu weszła żona Iwana Iwanowycza. Po wysłuchaniu całej historii dała dziewczynie jakąś sukienkę, odprowadziła na autobus i jeszcze dała jej na bilet...

  Wypijmy więc zdrowie naiwnych żon, które wierzą w królewny zaklęte w żaby!
  Toasty

Wiadomości SMS

 • Nie ma Cię przy mnie, ale jest Twój cień i Twoja fotografia. Twój pocałunek z przed kilku godzin zastygł na moich ustach. Nie ma Cię przy mnie ale obraz Twój wciąż mam przed oczyma, jesteś w moim sercu. Twoja miłość utrzymuje mnie przy życiu a świadomość że Cię wkrótce zobacze pozwala mi cieszyć się Twoją obecnością.
  Tęsknota

Dowcipy

 • Za górami, za lasami żyła sobie piękna, niezależna, pewna siebie księżniczka. Pewnego razu natrafiła na żabę siedzącą na kamieniu i przyglądającą się brzegom nieskazitelnie czystego stawu w pobliżu jej zamku. Żaba wskoczyła księżniczce na kolana i powiedziała:
  - Piękna Pani, byłem przystojnym księciem, aż pewnego razu zła wiedźma rzuciła na mnie urok. Jednakże jeden Twój pocałunek wystarczy abym znów stał się młodym, żwawym księciem, jakim byłem przedtem. Wtedy, moja słodka, weźmiemy ślub i będziemy razem z moja matka gospodarować w tym zamku. Tam będziesz przygotowywać mi posiłki, prać moje ubranie, rodzić mi dzieci i będziemy żyli długo i szczęśliwie...
  Tego wieczoru, przygotowując kolację, przyprawiając ją białym winem i sosem śmietanowo-cebulowym, księżniczka chichocząc, cichutko pomyślała:
  - No k**wa, nie sądzę...- I dalej przewracała skwierczące na patelni żabie udka w panierce.
  Różne