SMSy - Wyznania

W Twej twarzy widzę cały świat, muzykę słodką w sercu mam. Twe oczy dla mnie lustrem są, Twe dłonie tkliwe to mój dom.

Chciałabym, żeby mój uśmiech, był Twoim ulubionym...

Za Ciebie, dla Ciebie, Tobie oddam całe życie swoje. Oddam życie i marzenia, oddam miłość i pragnienia.

Zakochałam się w Tobie aż po same uszy. Z drżeniem serca wyznaję - może to Cię wzruszy.

Słowa znaczą tyle, ile jest wart ten, kto je wypowiada.

Chcę Być z Tobą już na zawsze, blisko Ciebie zawsze być. Nigdy nie opuszczać Cię. Każda chwila, którą spędzam z Tobą jest dla mnie czymś niezapomnianym. Jedynym moim marzeniem jest to byś i Ty wiedział jak mocno Cię kocham. Uwierz jestem Ci wdzięczna, bo chodź możesz mieć każdą wybrałeś właśnie mnie.

Zamykam w sobie ból, ukrywam wciąż tęsknotę. Wiem, że nie będziesz mój i nie chcę myśleć o tym. Kocham Cię i nienawidzę, jedno większe od drugiego w nieznośnym świecie się gubię - nie mogę wydostać się z niego. A przecież pragnę tak mało - serca radości, uśmiechu. Lecz cóż, kocham Cię bez cienia wątpliwości. I chociaż złoszczę się na samą siebie prawda jest jednak taka, że nie mogę żyć bez Ciebie.

Ty jesteś moją najpiękniejszą gwiazdeczką, o Tobie marzę, śnię i myślę w każdej sekundzie mojego życia. Pragnę Cię ukryć przed całym światem i porwać w krainę wiecznego szczęścia. Zamknąć w moim serduszku na wieczność i kluczyk wyrzucić.

Gdy byłem sam świat był dla mnie czarno-biały, nie widziałem jaki kolor ma trawa, nie czułem zapachu kwiatów. Wszystko co mnie otaczało było szare, smutne i ponure. Nie miałem wtedy celu. Każdy dzień był dla mnie zwykłym dniem. Żyłem jak w zaczarowanej bajce pogrążony złym zaklęciem, ale wszystko się zmieniło, gdy na moją drogę życia wstąpiłaś Ty - piękna, słodka księżniczka. Wtedy wszystko się zmieniło, zły czar prysł, moje życie nabrało kolorów. Od tamtej pory żyję, bo wiem, że żyję dla Ciebie. Dzień już nie jest dla mnie Tym samym dniem. Stawiam sobie cele, do których dążę z Twoją pomocą. Jesteś dla mnie kimś więcej niż tylko dziewczyną, przyjaciółką. Dzięki Tobie zrozumiałem co to jest prawdziwa miłość i jaką ma dla mnie wielką wartość, wartość o którą walczę.

Uwielbiam z Tobą rozmawiać, lubię z Tobą być. Tej szansy nie zmarnuję nigdy, gdyż za bardzo zależy mi na Twej miłości, dobroci i wspaniałej wielkiej namiętności.

Jesteś dla mnie duchem wspomnień i myślą dzisiejszą. Jesteś dla mnie najrealniejszą z nierealnych istotą. Jesteś dla mnie tym, do czego zawsze mogę wrócić - żywym marzeniem, uczuciem rzeczywistym. i nienormalną nadzieją.

W moim sercu trzymam Ciebie, bo to Ty pozostaniesz w nim na zawsze.

Kłamstwa nie zniszczy moja natura.

Liścik ten do Ciebie piszę, bo coś w głębi serca słyszę. Jeśli chcesz, to go przeczytaj. Gdy przeczytasz, to nie pytaj. Bo gdy Ciebie zobaczyłam, to o Tobie w nocy śniłam. Bardzo mi się spodobałeś, coś pięknego w sobie miałeś. Twoje usta, oczy, włosy, mają w sobie dar uroczy. A Twój uśmiech miły taki, jakby gdzieś śpiewały ptaki. Może głupstwo wypisałam, lecz się w Tobie zakochałam.

Pod srebrzystej powieką nocy, chcę być z Tobą, ciesząc się w jej rozkoszy. Chcę wiedzieć, że to nie sen, że to nie zniknie, gdy ja obudzę się. Chcę odkryć to, czego jeszcze nie odkrył nikt. Chcę dotknąć tego, czego jeszcze nie miał nikt. Z Tobą chcę przeżyć wszystkie swoje najpiękniejsze dni.

Miałem w życiu wiele pięknych chwil, ale żadna nie była piękniejsza od tej, gdy serce zaczęło mocniej dla kogoś bić.

Wiesz że jesteś dla mnie wszystkim? Wiem, ze można wszystko odbudować. Jesteś jedną, jedyną. Drugiego takiego skarbu nie ma.

Kocham Cię kochanie. Bez znaczenia, co się stanie. Bo Ty jesteś mą miłością, mą radością i przyszłością. Ty jesteś tą, którą pragnę. Ty jesteś tą, bez której padnę. Moje serce Ciebie wielbi, bo Ty jesteś moją lady. Na zakończenie pamiętaj skarbie jedno, moje serce dla Ciebie skoczy nawet w piekło.

Rozkwitłem dla Ciebie jak pączek róży, w blasku światła idę do Ciebie. Przyjmij mą miłość, bo wiele nam dobrze wróży.

Nie ma miłości bez zazdrości.

1 2 3 4 7 8 ››