SMSy - Kiedyś oddałbyś wszystko żeby ze mną być

Tęsknota

Kiedyś oddałbyś wszystko żeby ze mną być. Dziś zostawiasz tylko łzy. Kiedyś oddałbyś za nas cały świat, już nie pamiętasz tamtych lat? Kiedyś zrobiłeś dla mnie wszystko - teraz nic. Trudno, widocznie tak musiało być.