sprzątanie 6 wpisów dla sprawdzanej frazy

Wiersze

 • Sprzątanie
  Julian Tuwim
  Absurdalne czynności. Elektrolux- słoń- Ssącą trąbą wyje. Żrącym sadłem Powlekają posadzki toń, Trąc zajadle, żeby była...

Aforyzmy

 • Sprzątanie w domu, w którym dorastają dzieci, jest jak odśnieżanie chodnika zanim przestanie padać.
  Życie

Wiadomości SMS

 • Witaj miła przyjaciółko, znów to samo, stale w kółko. Praca dom i znów sprzątanie, kołomyjki człek dostanie. Więc się obudź bardzo żwawo, no to będzie wszystko klawo. Słonko dawno się zbudziło, świeci jasno i przemiło. Bo się miło wtedy wstaje, gdy radości nam dodaje.
  Na dzień dobry

Dowcipy

 • Sekret szczęśliwego mężczyzny:
  - Po pierwsze: bardzo ważne jest to, by znaleźć kobietę, która potrafi i lubi gotować, a jej hobby to pranie i sprzątanie.
  - Po drugie: bardzo ważne jest to, by znaleźć kobietę, która dobrze zarabia i potrafi cię utrzymać.
  - Po trzecie: bardzo ważne jest to, by znaleźć kobietę, która bardzo lubi częsty i wyrafinowany seks, a do tego nigdy nie boli jej głowa.
  - Po czwarte: bardzo ważne jest, aby znaleźć kobietę, którą będziesz szanował.
  - Po piąte: bardzo ważne jest to, by znaleźć kobietę, z którą możesz rozmawiać.
  - Po szóste: bardzo ważne jest, aby znaleźć kobietę, która zostanie twoim przyjacielem.
  - Po siódme i najważniejsze: bardzo ważne, a wręcz najważniejsze jest to, by te kobiety nigdy się nie spotkały i nie dowiedziały o sobie.
  Różne

 • Po jakiś 15 latach małżeństwa, z powodu narastających nieporozumień, para postanowiła udać się do poradni małżeńskiej. Zaraz po zadaniu pytania przez terapeutę żona rozpoczęła pełen pasji i uniesień bolesny wywód na temat tego co jej się nie podoba w ich związku. Cały czas mówiła o braku intymności w ich związku, odrzuceniu i zaniedbaniu, samotności i pustce, poczuciu bycia nie kochaną, ciągłych obowiązkach domowych jak sprzątanie czy pranie i innych swoich potrzebach nie spełnionych podczas małżeństwa. Wreszcie, po długim okresie czasu, terapeuta nie wytrzymał, wstał z miejsca, obszedł swoje biurko, poprosił żonę by wstała, po czym objął ją i namiętnie pocałował. Kobieta zamilkła i cicho usiadła. Terapeuta odwrócił się do męża i powiedział:
  - I właśnie tego potrzebuje Pana żona 3 razy w tygodniu.
  Mąż pogrążył się przez chwilę w zadumie, a następnie odparł:
  - Hmm, mogę ją tu podrzucać w poniedziałki i środy, ale piątek definitywnie odpada bo jeżdżę na ryby!
  O mężu i żonie

Przysłowia

 • Święty Kajetanie, strzeż od deszczu sprzątanie.
  7 Sierpień