przeznaczony 6 wpisów dla sprawdzanej frazy

Wiersze

Życzenia

 • Głównym powodem dla którego w wieczór andrzejkowy zaglądamy w ciemne strony magii jest chęć poznania męża. A oto jeden z najoryginalniejszych sposobów: jeśli chcesz ujrzeć we śnie przeznaczonego Ci ukochanego, cały dzień pościj i nie pij wody. Tuż przed położeniem się do łóżka zjedz piekielnie słonego śledzia. Taka wyszukana kolacja na pewno wywoła sen o wodzie, a mężczyzna, który poda ci w nim napój, będzie ci przeznaczony...
  Andrzejkowe

 • Jest pewien chłopak, na imię ma Łukasz
  Jestem w nim zakochana
  i raczej na zawsze mu oddana.
  Chcę go mieć tylko dla siebie,
  choć nie wiem czy mi się uda
  lecz wierzę, że jest mi przeznaczony.
  Kc
  Miłosne

Dowcipy

 • Jurek skarbie
  Nie spalam spokojnie, od kiedy zerwałam nasze zaręczyny.
  To był błąd, teraz zdaje sobie z tego sprawę.
  Czy umiałbyś wybaczyć i zapomnieć?
  Byłam taka głupia, że nie wiedziałam ze to Ty jesteś mi przeznaczony.
  Kocham Cię z całego serca
  Ania
  p.s. gratulacje z okazji trafienia szóstki w totku.
  O mężu i żonie

 • Pewien facet musiał zatrzymać się w mieście będąc przejazdem, szukał hotelu, lecz niestety wszystkie miejsca były zajęte, wszędzie. Znalazł jednak hotel przeznaczony wyłącznie dla czarnych, w którym ostało się parę miejsc. Jako, że facet był biały wziął pastę do botów i nasmarował się tak by wyglądać na murzyna. Bez problemu wynajął pokój, a że był zmęczony po całym dniu poszukiwań od razu położył się spać. Jeszcze przed zaśnięciem zamówił sobie budzenie na 7. Następnego dnia dzwoni telefon:
  - Dzień dobry, zamawiał pan budzenie na 7.
  Koleś wstał, poszedł do łazienki i zaczął się myc. O ósmej musi wyjść, więc trzeba zmyć pastę do botów z twarzy. Szoruje, ale bez rezultatu, mydło pumeks, pasta sama, nic nie daje rady zmyć cholerstwa. I co się okazało?
  Nie tego faceta obudzili!
  Różne

Piosenki