przedstawiciel 4 wpisy dla sprawdzanej frazy

Wiersze

 • Wojtek Bellon poeta kompozytor
  Wojciech Bellon
  Wojtek Bellon - poeta, kompozytor, pieśniarz, balladzista, innymi słowy bard, to bez wątpienia najwybitniejszy przedstawiciel nurtu...

Cytaty

 • - Pan podgryza ustrój! - krzyczał na mnie przedstawiciel władzy. - Zauważył to pan po mnie, czy po ustroju? - zapytałem ciekawie.
  Stanisław Jerzy Lec

Dowcipy

 • Detaliczny przedstawiciel handlowy firmy kosmetycznej stuka do drzwi jednego z domów. Otwiera dość młoda kobieta z dużym biustem. Wokoło biega trójka dzieciaczków.
  - Czy mogę pokazać produkty? - pyta komiwojażer.
  - Oczywiście.
  Koleś wyjmuje towary i pyta mamuśkę, czy zna choć jeden z nich.
  - Tak. Wazelinę. Często jej używamy z mężem.
  - Oooo.... Do czego?
  - Do seksu.
  - Proszę pani, działam w tej branży już 9 lat. Do tej pory wszyscy mówili, że smarują wazeliną zawiasy. Ewentualnie łańcuch w rowerze. A pani tak bezpośrednio... Jak państwo tego używają?
  - Normalnie. Smarujemy klamkę drzwi od sypialni, aby dzieciaki nie otworzyły.
  Pikantne

 • Przedstawiciel handlowy, urzędniczka administracji i kierownik idą razem na lunch. Na ulicy znajdują starą lampę. Kiedy jej dotknęli, z lampy wyszedł dżin i obiecał spełnić jedno życzenie każdego z nich.
  - Ja pierwsza, ja pierwsza - krzyknęła urzędniczka - Chcę być na Bahamach i płynąć motorówką, nie myśląc o całym świecie!
  I puff - zniknęła
  - Teraz ja, teraz ja - krzyknął przedstawiciel handlowy - Chcę być na Hawajach, odpoczywać na plaży, z osobistą masażystką i zapasem Pina Colady!
  Puff - zniknął.
  - No dobrze, Teraz ty - mówi dżin do kierownika.
  A ten na to:
  - Chcę, żeby ta dwójka stawiła się w biurze zaraz po lunchu!

  Morał z tej historii:
  Zawsze pozwól aby twój szef mówił pierwszy.
  W pracy