pewni siebie 3 wpisy dla sprawdzanej frazy

Cytaty

 • To smutne, że głupcy są tak pewni siebie, a ludzie mądrzy tak pełni wątpliwości.
  Bertrand Russell

Życzenia

 • Cieszcie się...
  bo jest ktoś przy kim możecie być sobą,
  możecie opowiadać o swoich marzeniach, planach i nadziejach,
  a także o zwariowanych pomysłach.
  Możecie płakać i śmiać się głośno.
  Możecie przetoczyć się przez pokój w szalonym tańcu.
  Możecie być szczęśliwi i nieszczęśliwi,
  pewni siebie i zupełnie z siebie niezadowoleni.
  Nie musicie wkładać maski, lecz możecie być takimi,
  jakimi naprawdę jesteście i jakimi w danej chwili się czujecie.
  Ślubne

Dowcipy

 • Na Uniwersytecie Jagiellońskim było czterech bardzo dobrych studentów, radzili sobie świetnie na wszystkich egzaminach i testach. Zbliżał się egzamin z chemii, miał być w poniedziałek o 8.00, wszystkim z ocen wychodziła 5. Byli tak pewni siebie przed egzaminem zdecydowali poimprezować u kolegów z uniwersytetu w Poznaniu. Było super, ale zapili ryja w weekend i jak zasnęli w niedziele po południu, obudzili się w poniedziałek koło 12.00. Na egzamin oczywiście nie zdążyli postanowili zabajerować profesora. Tłumaczyli się, że w weekend pojechali do kolegów na uniwersytet do Poznania, aby pogłębić wiedzę i wymienić doświadczenia. Niestety w drodze powrotnej gdzieś w lasach złapali gumę, nie mieli koła zapasowego i długo nie mogli znaleźć nikogo do pomocy. Dlatego niestety przyjechali dopiero koło południa.
  Profesor przemyślał to i mówi:
  - OK możecie przystąpić do egzaminu jutro rano.
  Studenci zadowoleni, że się udało go zbajerować, pouczyli się jeszcze trochę w nocy i na drugi dzień przyszli jak zwykle pewni siebie.
  Profesor posadził ich w czterech osobnych pokojach, zamknął drzwi, a asystenci rozdali pytania. Cały test był za 100 punktów. Na pierwszej stronie było zadanie za 5 punktów, które wszyscy rozwiązali bez wysiłku. Na drugiej stronie było tylko jedno pytanie za 95 punktów:
  - Które koło?
  Szkolne