pewna dziewczyna 5 wpisów dla sprawdzanej frazy

Życzenia

 • Walentynkowy liścik niechaj przypomina o tym jak Ci bliska jest pewna dziewczyna
  Walentynkowe

 • Jest pewne imię.
  Na ... się zaczyna.
  Nosi je pewien chłopak,
  A kocha go pewna dziewczyna.
  Walentynkowe

Wiadomości SMS

 • Lipiec się kończy, a sierpień zaczyna. Pisze do Ciebie pewna dziewczyna. Ona Cię kocha zawsze i stale, a Ty nie myślisz o niej wcale.
  Złamane serce

Dowcipy

 • Pewna dziewczyna późnym wieczorem wraca do domu i ciągle myśli jak to strasznie chce się jej palić, ale nie ma papierosów. Już pod domem dochodzi do wniosku, że musi zapalić. Widzi na pobliskiej ławce siedzi trzech żuli. Podchodzi do nich i pyta czy nie poczęstowali by jej papierosem, ci na to przystają, ale każą jej zrobić sobie laskę. Dziewczyna po chwili namysłu z niechęcią przystaje na tę propozycję. Po kwadransie jest już po wszystkim, dziewczyna dostaje papierosa, ale uświadamia sobie, że nie ma ognia. Zwraca się więc do mężczyzn z prośbą o ogień, ci dają jej zapalniczkę. Błysk ognia oświetla na moment jej twarz, po czym daje się słyszeć dialog:
  - Agnieszka?!
  - Tato?!
  - Agnieszka!!! To ty palisz?!!!
  Różne

 • Pewna dziewczyna poszła sama na imprezę. Zauważyła tam super chłopaka, który świetnie tańczył. Podeszła do niego i mówi:
  - Ale zajeb*ście tańczysz.
  A chłopak na to:
  - Spier*alaj!!!
  Dziewczyna zakłopotana trochę, odeszła. A facet dalej tańczył solo. I nawet lepiej niż wcześniej. Dziewczyna nie wytrzymała i znowu podchodzi:
  - Ale zajeb*ście tańczysz.
  A chłopak na to:
  - Spier*alaj!!!
  Tego już za wiele i dziewczyna krzyczy:
  - Wiesz co, jesteś ham i prostak!!!
  -No i ch*j ale zajeb*ście tańczę.
  Stosunki damsko-męskie