otulona 6 wpisów dla sprawdzanej frazy

Wiersze

 • Erotyk
  Julian Tuwim
  Nieszczelnie otulona płaszczem zdziwienia oswajasz ciszę dymem z papierosa, a dym się w obłok niechętnie zamienia;...

Życzenia

 • Biało wszędzie, ziemia puchem otulona gdzieś daleko w świecie. W ubogiej stajence Boga nam zrodzono. Małe dziecię pełne wiary w ten swój lud na ziemi niesie miłość i nadzieję, że lepsi będziemy.
  Bożonarodzeniowe

 • Wybrałem ciebie wśród tysiąca marzeń,
  wśród słów miliona, pośród smutnych zdarzeń.
  Lekko otulona tajemnica mgły,
  muzyka pragnień, z gorącym sercem, to Ty.

  Więc oddaję myśli wiatrowi,
  niech zaniesie je do twego domu
  Niech Cie pozdrowi ucałuje
  I za przyjaźń ode mnie serdecznie podziękuje.
  Dla przyjaciela

 • Zasypiam dzisiaj otulona płaszczem Twoich słów. Na poduszce miękkiej jak dotyk Twojej dłoni. Pod powiekami tańczy obraz niebieskiej laguny. W uszach słyszę szum oceanu. Czerwona róża uśmiecha się do mnie z wazonu. Ja, we śnie, uśmiecham się do Ciebie...
  Na dobranoc

 • Otulona śniegiem okolica, przydrożne drzewa i każda ulica. Choinkowe lampiki wesoło mrugają, wielką radość ludziom dzisiaj ogłaszają.
  Bożonarodzeniowe

Wiadomości SMS

 • Ze wschodem, tam gdzie budzi się słońce, tam gdzie poranek otwiera swe oczy gorące - jestem ja, ubrana w ciepłe promienie. Wyciągam do góry swe ręce, otulona wiatrem nie pragnę nic więcej. Delikatnie, palcami maluję po niebie pieśń - o Tobie. Zamykam oczy ogrzana promieniem, me ciało płonie ostatnim westchnieniem umierającego dnia. A nocą, gdy będę zamykać swe oczy przyjdziesz, by móc ukołysać mnie do snu i w ciszy, aż zabraknie mi tchu... znikniesz.
  Miłosne