niespodzianka 12 wpisów dla sprawdzanej frazy

Wiersze

Cytaty

 • Nie zbudzę się pewnego ranka, ot, spodziewana niespodzianka.
  Jan Izydor Sztaudynger

Życzenia

 • Pojawiłeś się w moim życiu
  wraz z tegoroczną wiosną...
  Myślałam, że nie zaznam
  już takiego uczucia...
  A tu niespodzianka
  moje małe serduszko,
  zaczęło znowu mocniej bić... ;)
  Dla zakochanych

 • Babcia chodzi w zielonym fartuchu
  I w białych kapciach.
  Sprząta, kwiatki podlewa
  I nigdy się nie gniewa.
  Nawet gdy się stłucze szklanka
  Mówi: A to niespodzianka!
  Stłukło się bo było szklane,
  Przynieś miotłę i już pozamiatane.
  Za to, że jesteś babciu taka
  Kupię Ci kwiatki i czekoladkę.
  Dzień babci i dziadka

Dowcipy

 • Kiedyś, nie tak dawno temu żył sobie pewien młody gość, który lubił jeść kapustę z grochem. Oczywiście wiadomo jaka reakcja następowała w jego organizmie, krótko po spożyciu owej skądinąd wyszukanej potrawy. Pewnego dnia spotkał dziewczynę i się w niej zakochał, ze wzajemnością. Kiedy zdecydowali się pobrać, młody człowiek uzmysłowił sobie, że nie może już więcej jeść grochu z kapustą, i będzie to jego poświęcenie za znalezienie szczęścia osobistego. Po krótkim czasie ożenił się. Trzy miesiące minęły i młody człowiek powracając do domu z pracy, przechodził koło restauracji. Nie mógł nie zauważyć pociągającego i miłego dla nosa zapachu grochu z kapustą, aż zakręciło mu się w głowie, nie namyślając się długo wszedł do knajpki i zamówił jeden za drugim aż trzy talerze swojego przysmaku, wiedząc, że ma do domu jeszcze kawałek drogi, więc efekt tej potrawy powinien zostawić na świeżym powietrzu. Oczywiście po drodze sobie wesoło popierdywał, przybywając pod swoje drzwi całkiem bezpiecznie, że nic z gazów już nie zostało w żołądku.
  Żona przywitała go od progu i wyglądała na podekscytowaną:
  - Kochanie mam dla Ciebie niespodziankę, którą dostaniesz przy obiedzie!
  Po czym zakręciła mu chusteczkę na głowie, i niewidzącego nic pociągnęła do stołu. Musiał jej obiecać, że absolutnie nie będzie podglądał, aż ona nie zdejmie mu chusteczki z oczu. Gdy żona już miała odsłonić mu oczy, w tym samym momencie zadzwonił telefon. Mąż się ucieszył, bo nagle poczuł że znowu ma ochotę na wypuszczenie następnego, żona jeszcze raz kazała mu obiecać, że nie będzie podglądał i poszła odebrać telefon, on wykorzystał ten moment podniósł jedną nogę i z ulgą wydał odstrzał. Nie tylko, że był on głośny, ale również i śmierdział jak tuzin zgniłych jajek. Facet miał problemy przez moment ze znalezieniem tchu, więc pomacał za serwetką i rozdmuchał powietrze wokół siebie, po tym jednym poczuł się znacznie lepiej, ale następny już czekał, nie zastanawiając się długo, mąż podniósł drugą nogę i sruuuuu, następny wyleciał mu z hukiem. Tym razem był on jeszcze bardziej śmierdzący, więc musiał się odwachlowywać rękami przez dobrą chwilę zanim smród opuścił go. I znowu poczuł, że mu się zbiera, tym razem pierdnął tak głośno, że było słychać pobrzękiwanie szklanek, a kwiatki na stole mocno przywiędły. Cały czas przysłuchiwał się czy żona już kończy rozmowę i dotrzymując przyrzeczenia nie podglądał co żona przygotowała mu na obiad. Przez następne 10-ęć minut mąż podpierdywał sobie, a że smród był za każdym razem okropny, więc musiał się odganiać od niego serwetką. Kiedy usłyszał, że żona odkłada słuchawkę szybko położył serwetkę na kolanach, uśmiechając się z zadowolenia i udając niewinnego. Żona przepraszając, że tak długo musiał czekać i upewniając się, że nie podglądał, zdjęła mu chusteczkę z oczu i wykrzyknęła radośnie:
  NIESPODZIANKA!!!
  Ku jego kompletnemu zdziwieniu, zobaczył stół zastawiony a przy nim tuzin gości siedzących i czekających na rozpoczęcie imprezy imieninowej.
  O mężu i żonie

 • Starsza pani wraca z zakupów, wchodzi do klatki schodowej, staje przed windą i naciska przycisk... Po chwili zauważa kartkę z informacją, wyjmuje z torebki swoje okulary i czyta: "Awaria windy"
  Zrozpaczona idzie powoli po schodach z ciężkimi torbami na 9 piętro. Gdy już stanęła przed drzwiami swojego mieszkania zauważyła pana w płaszczu:
  - Dzień dobry - mówi młody człowiek - Chciałaby pani coś zobaczyć?
  - A co jeśli można spytać? - odpowiada schorowana babcinka.
  - A to niespodzianka
  - Dobrze, to niech pan pokażę
  Młody człowiek powoli odwija sznurek od płaszcza i zamaszystym ruchem otwiera go.
  Babciaka patrzy tak na niego od góry do dołu i krzyczy:
  - O k*rwa, zapomniałam jajek!
  Pikantne

 • W sklepie zoologicznym klientka pyta:
  - Mają państwo sweterki dla psów?
  - Tak, oczywiście mamy
  - To poproszę czerwony
  - Dobrze, ale proszę przyprowadzić psa na przymiarkę
  - Nie mogę... to ma być niespodzianka
  O zwierzętach

 • Do leżącego na łożu śmierci staruszka mówi wnuczek:
  -Dziadku, a wiesz, że kiedy umrzesz, to na twoim pogrzebie zagra orkiestra?
  -Ty gówniarzu - wrzeszczy matka- To miała być dla dziadka niespodzianka!
  Różne

Piosenki

 • Krakowianka
  Biesiadne i Ludowe
  Jestem sobie krakowianka, Faj duli, faj duli, taj, Mam fartuszek po kolanka, Faj duli, faj duli,...