mikołaj nie istnieje 5 wpisów dla sprawdzanej frazy

Życzenia

 • Hej... Właśnie się czegoś dowiedziałam. Wiesz na jaką idiotkę wyszłam przez ciebie? Nie wiedziałam, że jesteś taka... Myślałam że można Ci ufać i wszystko powiedzieć! Wiesz jak to boli? Nie chcę Cię więcej widzieć! Nie odzywaj się do mnie! Co, myślisz że kim Ty niby jesteś? Bardzo mnie rozczarowałaś. Mogłaś od razu powiedzieć, że Święty Mikołaj nie istnieje... Ps. To żarcik - Wesołych Świąt.
  Śmieszne

 • Przepraszam, że przez sms, ale tak jakoś wyszło. Widać inaczej nie potrafię. Chcę Ci to powiedzieć, bo takie oszukiwanie już dłużej nie ma sensu. Lepiej, jak to się stanie teraz, niż później. Im dłuzej będzie się to ciągnąć, tym gorzej dla Ciebie. Nie potrafię Ciebie dłużej zwodzić. W końcu jesteśmy dorośli, na pewno to kiedyś zrozumiesz. Wiem, że będzie Ci ciężko, ale uwierz, że i mi jest ciężko. Piszę, bo ktoś w końcu musi to Tobie powiedzieć... ŚWIĘTY MIKOŁAJ NIE ISTNIEJE!
  Mikołajkowe

Wiadomości SMS

 • Sorry, że tak przez esemeska, ale tak jakoś wyszło, inaczej nie potrafię. Chcę Ci to powiedzieć, bo dłużej nie ma sensu takie oszukiwanie. Lepiej jak to się stanie teraz niż poźniej, im dłużej będzie się to ciągło tym gorzej dla Ciebie. Nie potrafię Cię dłużej zwodzić w końcu jesteśmy dorośli i napewno kiedyś to zrozumiesz. Wiem, będzie Ci ciężko, ale wierz mi, mi jest też ciężko. Piszę, bo ktoś Ci to musi powiedzieć - Święty Mikołaj nie istnieje! :)
  Śmieszne

 • Wiem, że będzie Ci ciężko, ale wierz mi, że i mnie jest ciężko... Pisze to, bo ktoś Ci to musi napisać... Święty Mikołaj, nie istnieje!
  Śmieszne

 • MUSZE CI COS POWIEDZIEC CHOC WCZESNIEJ NIE PORUSZAŁAM TEGO TEMATU. WIEM, ZE TO BEDZIE DLA CIEBIE SZOK, ALE NIE MOGE Z TYM DŁUZEJ ZWLEKAC, NIE CHCE CIE DLUZEJ OSZUKIWAC, JESTES SILNY WIEC WIEM, ZE TO WYTRZYMASZ. NIE ZALAMUJ SIE ALE...............................

  ŚWIĘTY MIKOŁAJ NIE ISTNIEJE!!! :)
  Śmieszne