Dowcipy - Spotyka się dwóch ateistów

Religijne

Spotyka się dwóch ateistów. Jeden pyta się drugiego:
- Co tam u ciebie?
- Byłem w kościele.
- I co? Jak tam było?
- Jedno wielkie oszustwo!!! Wszyscy śpiewają, wszyscy robią zrzutkę, A PIJE TYLKO JEDEN!!!

FajneDowcipy.pl - najlepszy humor w Intwrnecie!